Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Всього 27 чоловік

Про зміну строків вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 5 класу.

Дата: 20 лютого 2022 о 11:09, Оновлено 20 лютого 2022 о 11:14
115 переглядів

Лист МОН № 1/2166-22 від 08.02.22 року

№ 1/2126-22 від 08 лютого 2022 року

Керівникам департаментів (управлінь)
освіти і науки обласних та Київської
міської державних адміністрацій

Про зміну строків вибору закладами
загальної середньої освіти підручників
для 5 класу

Інформуємо, що наказом Міністерства освіти і науки України від 04 лютого 2022 року № 121 внесені зміни до наказу Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2021 року № 1048 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2021-2022 роках (5 клас)» щодо строків вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 5 класу, що можуть видаватися за кошти державного бюджету, а саме:

• педагогічні працівники закладів загальної середньої ознайомлюються з електронними версіями оригінал-макетів підручників освіти з 15 лютого до 04 березня 2022 року;
  • учасники Конкурсу проводять онлайн-презентації авторських концепцій підручників на youtube-сторінці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (далі – ІМЗО) з 09 до 18 лютого 2022 року (оновлений графік додається);
  • проводиться обговорення підручників з 08 лютого до 01 березня 2022 року; заклади загальної середньої освіти здійснюють вибір підручників та передають результати вибору в електронній формі до органів управління освітою, функції яких здійснюють структурні підрозділи з питань освіти районних, міських (районних у містах) державних адміністрацій, яким вони підпорядковані, з 28 лютого до 04 березня 2022 року;
  • органи управління освітою, функції яких здійснюють структурні підрозділи з питань освіти районних, міських (районних у містах) державних адміністрацій, узагальнюють результати вибору, здійснені підпорядкованими їм закладами освіти, та надсилають узагальнені результати вибору до відповідного департаменту (управління) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій у порядку, встановленому законодавством, 09 березня 2022 року;
  • департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій узагальнюють результати вибору органів управління освітою, функції яких здійснюють структурні підрозділи з питань освіти районних, міських (районних у містах) державних адміністрацій, та надсилають узагальнені результати вибору до ІМЗО в порядку, встановленому законодавством, з 10 до 11 березня 2022 року.

Крім того повідомляємо, що у 2022 році Міністерством освіти і науки України передбачається проведення додаткового конкурсного відбору підручників для 5 класу для здобувачів повної загальної середньої освіти і видання їх за кошти державного бюджету з таких назв підручників: «Словацька мова», «Мова іврит», «Іспанська мова (5-й рік навчання)» (з аудіосупроводом), «Іспанська мова (1-й рік навчання)» (з аудіосупроводом), «Технології». Про строки їх відбору буде повідомлено додатково.

Додаток: графік онлайн-презентацій авторських концепцій підручників, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2021-2022 роках (5 клас), на 3 стор.

Заступник Міністра                               Віра Рогова

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.